| AlexandraPatty92 a întrebat:

ma puteti ajuta? Nu stiti daca Harry Styles din One Direction mai este cu Taylor Swift? Si daca puteti, imi spuneti cele mai noi melodii ale baietiilor din One Direction, sunt o fana noua. Multumesc. Funda.

2 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Nu, nu mai este, puteai găsi pe google.
Cea mai nouă melodie este Story of my life.
(Mă simt atât de naşpa că am scris asta, nici măcar nu-mi plac)

| cobrista a răspuns:

Pana si eu stiu asta si nu imi place one direction. Harry s-a despartit de Taylor de mult. Au scos un nou album care se numeste Midnight memories, avand ca melodii : Diana, Midnight memories, You and I, etc. Cand mai cauti ceva de genul. google it! Simplu si usor.