| Valentincy a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cu cateva texte pentru sfarsit de clasa a8a? Sa fie cat mai originale......sunt bune si creatiile proprii plss:angryPS. Le voi scrie pe tricouri) multumescc:X

1 răspuns:
| Bogdan_9316 a răspuns:

Astaz-i a sosit ziua ce mare, in care drumuriile noastre se despart, si se duc spre drumuriile viitorului, as da o zii sa fim din nou in clasele primare, si sa fim toti pentru o zii copii. Iar noi clasa va multumim pentru ca nea-ti adus pana la sfarsit de a 8 a. Iar noi din parte-a clase-i a 8 - ( ) va uram sanatate la toti profesorii care nea-ti sustinut, mai vrem sa simntim emotiile cand dadeam teste si teze.

Iar catalogul clasei s-a deschis pentru ultima data...