| cosmin76 a întrebat:

Mai intai va spun povestea si apoi va intreb ce vreau!

Cititi va rog! happy

Eu eram cu prietenii pe-a fara si dintr-o data vine o fata! Ea ii cunoste-a pe prieteni mei dar eu nu stiam nici cine este! Dupa ce a plecat tipa i-am intrebat pe prieteni mei despre ea! Am aflat contul ei de pe Facebook,mi-a dat add si am inceput sa vb cu ea,dar nu era interesata! Am insista cateva zile! Intr-o seara i-am spus de unde ii par cunoscut bla,bla,bla! Am inceput sa ne cunoastem mai bine! Am aflat ca are iubit,eu vreo-i-am sa flirtez cu ea dar am zis lasa totul la timpul lor! In cateva zile am devenit aproape "best friends"! Iubitul ei era gelos pe mine ca stau si vb cu ea si intr-o zi se leaga de mine si ma ameninta si chestii din astea! Tipa cand a auzit o zis ca se desparte de el daca ma mai ameninta! Intr-un weekend am decis sa ne intalnim, am mers la o inhetata, ne-am plimbat prin parc si asa a trecut acea zi! Urmatoarea zi l-am vazut pe iubitul ei l-am salutat si apoi iar s-a luat de mine ca de ce am iesit cu tipa si chestii din astea!
Ea cand a aflat ca s-a luat de mine s-a despartit de el ca si in trecut facea la fel cu toti prieteni ei! Am continuat vreo doua zile sa fim prieteni si intr-o seara am flirtat cu ea! Ea m-a intrebat daca o iubesc si chestii din astea si eu i-am raspuns ca da!
Am devenit iubiti, dar urmatoarea zi cand mama ei a aflat ca s-a despartit de ala o, o zis ca nu ii mai da voie sa mai aiba inca unu! Maica'sa stia de mine si ea credea ca sunt ceva baiat rau dar eu tineam muult la fata ei.Ori si cum maica'sa nu era de acord cu mine! Tipa s-a certat cu maica'sa iar acuma nu ii mai da voie sa iasa din casa!
De la ultima intalnire nu ne-am mai vazut. sad

Spuneti-mi ce sa fac!

Va rog ajutati-ma!

Dau FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| Diana0727 a răspuns:

Buna!

Incearca sa vorbesti cu mama ei, poate totusi reusesti sa o convingi ca tu chiar tii mult la fata ei. Daca nu reusesti sub nici o forma, propune-i fetei sa va intalniti pe ascuns! Bafta!winking

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

O intrebare: fostul ei prieten o cunoastea si se intelegea cu mama ei?

Este posibil ca fostul ei prieten sa fii bagat niste strambe?

Care este motivatia pe care o ofera mama ei cand nu o mai lasa sa iasa pe afara?

| mont a răspuns:

Mi se pare normal ca parintii sa nu accepte relatii. Trebuie sa va intalniti pe ascuns/fara acordul parintilor. Vezi sa nu ii zica mama ei si mamei tale.

| Blamely a răspuns:

Discută cu mama ei, e cea mai ușoară soluție.

| Deborah54 a răspuns:

Eu te sfatui sa-i explici totul mamei ei si sa-i cistigi increderea.