| MacBarbie a întrebat:

Buna TPU:*! Maine am banchetul si as avea nevoie de o idee de speech pentru terminarea clasei a 8-a. Dau fundita si sper ca ma puteti ajuta puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| Adi2ro a răspuns:

O sa incerc ceva general dar nu uita: cel mai important e sa aiba lucruri personale, prin care ai trecut impreuna cu clasa. Le adaugi tu in functie de locul lor.

"Dupa 4 ani petrecuti impreuna, am ajuns sa fim apropiati, sa devenim prieteni, sa ne cunoastem atat slabiciunile cat si punctele forte. Profesorii ne-au ajutat cat au putut si impreuna am incercat sa aflam ce ne rezerva viata si cum sa ne pregatim pentru ea. Urmeaza alti 4 ani, liceul, poate unii inca vom fi impreuna sau toti imprastiati prin tara (sau oras) insa sa stiti ca va port in inima. Cand va fi sa ne revedem vom glumi pe seama intamplarilor din generala: note mici, intarzieri la ore, note bune, premii la olimpiada... vor fi doar amintiri, frumoase sau neplacute, nu conteaza. deja fac parte din noi. Scoala, tot timpul va fi o parte din noi! Succes in continuare!"

Ceva de genul, am scris mai in graba happy Te descurci tu! Spor!