| RoRoxana a întrebat:

Buna TPU:*!
Maine am olimpiada la Cultura Civica si nu stiu cum se face un proiect bun!
Profesorul nostru ne-a dat doar etapele proiectului(care le stiu cuvant cu cuvant), dar nu ne-a explicat cum se face un proiect.Am cautat pe internet si nu am gasit nimic.Pls help puppy dog eyes!

Funda :*

4 răspunsuri:
| RoRoxana explică:

1.Primul pas este sa stabilim problema
2. Obiectivele proiectului
3.Activitatile poiectului
4.Resursele proiectului
5. Durata de desfasurare si calendarul activitatilor
6.Rezultatele proiectului
7. Bugetul proiectului
8. Evaluarea proiectului

| soare a răspuns:

Pai spune-mi etapele aceleabig grin
plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxy sunt ana de ajut eu daca vrei :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara se descrie problema adica care este si cu meste acea problema apoi continui cu cauzele problemei ce a cauzato apoi scrii efectele adica ce se intampla de la aceasta problema apoi obiectele : obiecte inseamna ca ce vrei tuh sa faci pentru acea problema activitati cum faci pentru rezolvareap roblemei resurse adica umane materiale adica de ce ai nevoie pentru proiect durata adica timpul in care crezi ca vei reusi sa rezolvi prolmea 6 luni 1 an cat vrei u bugetul nu trebuie scris neaparat acolo ai putea scire parteneri unuip roiect cine te ajuta iar evaluarea inseamna sa reiei informatii din proietu taw sa vezy daca peersoanele despre care ai vb in proiect au facut ce trebuia pai cam atat depidne de problema proiectului