| Maria_Alexandra_1979 a întrebat:

Buna TPU: Maine este ziua de nastere a unei prietene foarte apropiata si vreau sa ii scriu un roman deosebit.
Va rog ajutati-ma.
Puteti face cu numele Betty, face 13 ani. Multumesc.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca iti scriem noi, te si semnezi cu numele nostru? Trebuie sa cerem si noi drepturi de autor, nu? Nu-i corect ca noi sa ii scriem prietenei tale si tu sa ii duci scrisoarea de parca ai scris-o tu. Ce fel de prietenie exista daca nu ai idei pentru a spune ceea ce simti? Vorbeste despre momentele voastre impreuna, povesteste intamplari amuzante si la sfarsit ii multumesti pentru prietenia ce exista intre voi.