| Zambilicii12 a întrebat:

Maine este ziua uneia dintre cele mai bune prietene a mele! As vrea sa-i scriu o urare mai lunga si mai speciala,dar eu nu prea le am cu astea,adica nu prea ma pricep! Ati putea sa ma ajutati voi cu o urare, dar sa nu fie de pe net!

Răspuns Câştigător
| vyyyk a răspuns:

Noi nu stim nimic despre ea, ce fel de persoana e. Incearca sa scrii pe hartie toate momentele frumoase cu ea, sau macar cateva si felul in care te face sa te simti uneori, si uite o urare perfecta scrisa din suflet happy

1 răspuns:
| Andreeaa19 a răspuns:

Cum se numeste?