| andrutzik a întrebat:

Buna TPU.maine va fi ultima petrecere de ziua mea acasa si vreau sa fie cea mai grozava dar totusi nu vreau in pijamale. vreau cat mai multe idei pentru petrecere (ex. jocuri activitati concursuri...). asa ca cine vrea o funda in plus sa dea cat mai multe idei

Răspuns Câştigător
| INeverStopLoving a răspuns:

Filme bune prefeerabil comedii, va puteti juca telefonul fara fir, mima, prinsa pe pedepse haioase, carti pe pedepse haioase, poti sa faci popcorn, concursuri gen cine termian de mancat o felie de pizza mare in 2 min are un suc de la tine etc.

3 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Draga mea, de ce ultima petrecere de ziua ta? Te mariti sau parasesti Romania?
Petrecerea in pijamale, de fel, se face inaintea nuntii doar cu cele mai bune prietene...deci este exclusa.
Daca vrei o petrecere de ziua de nastere, atunci trebuie sa te gandesti la toti invitatii, fete si baieti. Cel mai usor si potrivit este sa ai muzica de mai multe genuri, pentru toate gusturile, ca sa-i multumesti pe toti, ceva mancare si bautura, dar nu tarii, pentru ca s-ar putea sa ai un fiasco.
Cred ca ideea cu jocuri si concursuri nu este buna. De fel, la baluri sau petreceri in grupuri mari se face asa ceva.
La varsta voastra ...muzica, dans, ceva mancare si nu prea multa bautura. Daca ai avea o plasma si sa pui clipuri pentru inceput, pana se incinge atmosfera... apoi ceva de mancare pentru energie si in rest, toate vor veni singure.
La multi ani si succes!

| dean a răspuns:

Pai nu stiu sigur esti baiat sau fata? pentru fete sa povestiti despre baieti, sa va faceti unele altora pedichiura manichiura coafura si tot ceea ce faceti voi acolo, daca mai sunt si baieti sa va jucati pe porunci (sarutari cu limba bla bla bla). Daca esti baiat : multe fete, muzica, bautura si ideal pentru un concurs de dans sa aveti fiecare partener/partenera si care danseaza cel mai frumos castiga! Sper ca am fost de ajutor nu prea le am cu astea, bye!

Răspuns utilizator avertizat