| smailik a întrebat:

Buna tpu...mam certat cu cea mai buna prietena,si vreau mai mult ca orce sa ma impac cu ea cum sa fac asta(ea nu vrea sa se impace cu mine, mi-am cerut iertare chiar daca nu-s vinovata, dar tot in zadar ajutatima va rog frumos)

Răspuns Câştigător
| EaEmma a răspuns:

Poate ar fi mai bine sa o lasi in pace sa depaseasca faza, si pana la urma isi va da seama ca est nevinovata si se va impaca cu tine

1 răspuns:
| PassingBY a răspuns:

Asta nu ar trebui să se întâmple între două prietene cele mai bune(nu mă refet la ceartă ci la lipsa de comunicare). Ceea ce mă duce imediat cu gândul că poate nu merită efortul tău şi că nu e chiar prietena care spunea că este.