| loredana2000x a întrebat:

Mi-am cumpărat un sutien cu bretele transparente, și se trag (largesc) mereu...ce pot să fac să nu se mai tragă?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Depinde unde e problema. Daca se trag pentru ca acel plastic e prost și se lungește, nu prea ai ce să-i faci. dacă se trag pentru ca scapă din acea mică cataramă care reglează lungimea, poți să blochezi acea cataramă cu niște scotch transparent si n-o să mai alunece.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca useruld e mai sus ti-a dat niste idei foarte bune.
As completa: le poti chiar lipii, la distanta la care vrei sa le pastrezi, cu un superglue.