| andreea9 a întrebat:

mi-am facut o pagina pe Facebook si vreau sa imi adaug admini cum sa adaug adica mai mi-a explicat cineva sa intru sus la Editeaza Pagina Dupa la Roluri administratori dar aici ma blochez ce trebuie sa fac sa scriu id-ul de mess ce?
Funda big grin Scuzati Categoria

1 răspuns:
| karinaale a răspuns:

Sus, in dreapta, trebuie sa gasesti 3 butoane: "Edit page", "Build audience", "Help" si "Hide". Apesi pe primul dintre ele, adica "Edit page" si din lista care-ti apare apesi al treilea, adica "Admin Roles". De acolo trebuie sa ti se deschida o pagina unde gasesti intr-un chenar o poza cu poza ta de profil, si mai jos apare optiunea "Add another admin". Sper ca te-am lamurit:d