| dolliti a întrebat:

mie imi place de un baiat care este tare dragut, dar eu nu pot sa ii spun asa in fata ca il plac.si nu stiu si dac el ma place, dar eu cred ca da, pentru ca el se uita tot timpul la mine dar nu stiu daca se uita din prietenie sau din dragoste.ce credeti ca daca se uita la mine si glumim impreuna ma place si el? ce sa fac? dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| DenIsa_Deny_1996 a răspuns:

Parerea mea este sa incepeti sa va apropiati mai mult. sa incepeti sa va cunoasteti mai bine. si dupa ii spui ceea ce simti. cu rabdare faci totulbig grin