| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place un baiat care este deja cu o fata si stie ca il plac. Oare el ma va placea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Eu zic sa nu risti. daca se intampla pentru tine "minunea" care crezi ca o sa-ti aduca fericirea, nu o sa fie chiar asa:
u vei fii cu el, iar cealalta fata iti va purta pica si veti incepe sa va certati zilnic(aici adaug o paranteza, poate el va profita si va va urmari cum va bateti pentru el, intr-un caz destul de rau). Cel mai bine ar fi sa il accepti ca simplu prieten. Daca ti`l doresti atat de mult, lasa-i impreuna; inevitabil se vor certa iar u vei fii acolo sa-l consolezi. Dar sa nu exagerezi! in sensul ca ii vei urmari si`i vei face sa se certe pentru a`ti indeplini planul.

| paupaulapaulina a răspuns:

Depinde...
Sfatul meu este sa nu vorbesti cu el, sa nu ii dai atentie, in schimb ar fi tare daca l-ai ocoli zi de zi insa fara sa ii vorbesti.
Crede-ma functioneaza, asa poate te va crede mai speciala happy
Apropo cu manevra asta am reusit sa fac un baiat sa se desparta cu o fata si sa fim impreuna. Crede-ma functionea-za cu putin farmec ( pont : baietii admira fetele care folosesc parfumuri fresh )
Te rog funda big grin
Please big grin

| Deea4u_2595 a răspuns:

Pai. vorbeste si tu cu el mai mult iesiti afara impreuna cu alti prietenii.

| anonim_1471 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie, i-am spus ca il plac iar el nu si-a schimbat comportamentul fata de mine, deloc.cred ca amandoua ar trebui sa asteptam, niciodata nu se stiebig grinbig grin. sper ca amandoua povestile(a mea si a ta)sa aiba un final fericit. te pup

| andreeaLOVE_7689 a răspuns:

Buna foarte buna intrebarea, si la mine e la fel. Verisorul meu i-a spus si apoi el nu mai imi zicia nici buna era foarte rusine. El s-a despartit de prietena lui si acum nu stiu dar cred ca si la tine va fi la fel