| misu_7777 a întrebat:

Miercuri este ziua mea si chiar as dori sa o serbez... cu vreo 10 prieteni mai apropiati doar ca nu stiu unde sa o fac deoarece este miercurea si nu as dori sa ne ia prea mult timp pentruk este in timpul saptamanii iar sambata nu as dori sa o fac. As merge la o cafenea din oras... le-as da ceva de mancare si cam atat dar totusi as dori niste idei. mersi :* fundita

Răspuns Câştigător
| Bella03 a răspuns:

-Ideea ta este foarte buna, sau poti incerca sa o faci seraa tot in locul care vroiai sa o faci sit tu Dar intereseaza'te pana la cat este deschis de ex. Poti sa ti'o faci de la 5 - la 8 :30, 9 sau chiar pana la 10.

Baaafta.:**

1 răspuns:
| IsabellaVampire1fan a răspuns:

Ai putea sa ai scoti la pita
iar apoi sa le dai tort