| anonim_4396 a întrebat:

Niste prieteni mi-au povestit de Bloody Mary.Acum mi-e frica sa intru in baie. sadDe oglinda nu mi-e frica.Va rog sa ma ajutati.crying

4 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Te duci în baie, stingi lumina, te gândeşti că nu se poate întâmpla nimic, că eşti doar tu acolo, te uiţi în oglidă, aştepţi, vezi că nu se întâmplă nimic, te întorci, şi îmi dai fundă laughing. Bloody Mary asta cică apare dacă faci ritualu' ăla şi cu lumânări. Dacă tu nu o chemi ea nu vine singură laughing.

| Bianca306 a răspuns:

Cine e aia si ce nume ciudat. Da si mie imi este frica de Teressa Fildalgo. Dar mi-a trecut si poti sa te duci in baie ca nu exista fantome, doar de aceea ai inger pazitor sa te pazeasca.

| Bianca306 a răspuns:

Mersi acum am citi si eu de pe net si mi-e frica, help

| Cristina64 a răspuns:

Buna!laughing)
Nu te speria,inainte de a te duce la baie, repeta-ti in minte: "Nu exista Bloody Mary, Nu exista Bloody Mary!"
Gandeste-te la altceva, ce te face pe tine sa razi sau eu stiu, fedoneaza cantecul tau preferat.Cand imi e cateodata frica de ceva, cant refrenul de la Eminem-Not Afraid, si imi trece.
Sper ca te-am ajutat!happyFuNda?big grinhappypuppy dog eyes