| Iuliaaaaaaaaaaa a întrebat:

Nu prea stiu cum sa incep.
Deci. am probleme cu dormitul. Ziua imi este foarte somn iar noaptea nu pot sa inchid un ochi. In plus dupa ce ma pun in pat incep sa fac febra si sa ma doara capul, dar ziua nu am absolut nimic, pe langa faptul ca imi cad ochii in gura. Iar asta se intampla cam de doua saptamani. Au fost cam 3-4 nopti in care am reusit sa adorm, in rest nu
Imi puteti da niste sfaturi ca sa pot adormi mai usor? Chiar nu stiu ce se intampla cu mine, iar mama ma indoapa cu pastile care nici macar nu ma ajuta. Va rog sa imi spuneti parerea voastra.

Funda pentru cel mai bun raspuns :*
Va multumesc mult anticipat :*

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Fa un test de sarcina si mergi la medic.

| Cr1st1ii a răspuns:

Incearca sa te pui in pat cu burta plina, si peste zi ca sa nu te mai ia somnul inceraca sa muncesti ceva.