| iubesteOrezul a întrebat:

Buna TPU.Nu stiu cum sa explic. Sunt eleva si as vrea sa fac fapte umanitare, proiecte pentru ajutorarea oamenilor cu handicap, cu dezabilitati, copii orfani sau alte cazuri in genul. As vrea sa lucrez si in parteneriat. Cum as putea incepe?

2 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy si felicitari! Pentru inceput ti-as recomanda sa te inscrii la un centru de voluntariat in orasul tau, daca nu stii concret unde gasesti, intreaba un profesor happy si pe urma daca iti place, o sa ti se deschida alte cai si o sa avansezi si la un moment dat poate o sa ajungi sa ai tu propria "sectie de voluntariat" in ce priveste anumite probleme happy

| bogdanluncasu a răspuns:

Cauta pe google: voluntariat (orasul tau) si probabil vei gasi date de contact