| deeeeaaaa a întrebat:

straight face! Nuj cu ce sa incep.Sunt intr-o relatie cu un baiat si el mai da in minestraight faceadica imi da palme peste palme de 3 zile incuace in curge mereu sange din nas din senin oare din cauza palemelor pe care mi le da?

4 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Doamne! Cum poti sa stai cu el din moment ce te loveste?
Paraseste-l.Nu te merita din moment ce te bate.Probabil ca iti curge sange din nas din cauza palmelor.Paraseste-l cat de repede poti pentru ca de la o palma poate sa se ajunga la chestii mult mai serioase.Cine stie cand se decide sa iti dea un pumn? Ai grija ce faci de acum in colo.

| Alexander123 a răspuns:

Creca, da desparte-te dracu de el daca da in tine ca intr-un animal, dal dracului.

| crisu2012 a răspuns:

Probabil ca da, sau din cauza stresului continu la care te supune prin violenta sa.De ce mai stai alaturi de el? Incearca sa-i explici ca esti o fiinta umana cu sentimente si care simte durerea si nu o papusa din carpa.Incearca sa-l faci sa inteleaga ca cea ce face e daunator voua si relatiei voastre.Cu toate astea ii va fi greu sau chiar imposibil sa se desprinda de prostul obicei de a te lovi.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred... sfatul meu este sa te desparti de el nu te trateasa asa cum trebuie big grin treci mai departe!