| mytzzy_8364 a întrebat:

Nustiu cum sa fac la google chrome acum in loc de google imi apare igoogle si nu stiu cum sa fac sa apara din nou google. Ajutor dau funda!

2 răspunsuri:
| Raluka21 a răspuns:

Apesi pe ctrl si pe h si asa ajungi la google chrome history. Apoi, sus in partea stanga trebuie sa-ti apara mai multe optiuni. Tu trebuie sa dai click pe Settings. Iti vor aparea mai multe setari. Si undeva trebuie sa scrie On startup, si sub acea optiune vor fii 3 variante. Dai click pe cea pe care scrie Open a specific page or set of pages, si chiar langa ea scrie cu albastru Set pages. Dai click, iar unde iti va cere sa scrii URL-ul trebuie sa scrii http://www.google.ro/ Sper ca te-am ajutat :*. Funditaaa?! :o3

| AL3cs21 a răspuns:

Click pe cheia aia de sus, options si setezi home page google