| lurixxx a întrebat:

O intrebare pentru cei care sunteti din Suceava. Voi ce ati alege colegiul national Petru Rares sau Stefan cel Mare? Care este diferenta dintre cele doua licee?

1 răspuns:
| Alexutzu1951 a răspuns:

Paiii...Ce vrei tu. Vezi ce profile sunt la ambele si vezi ce ti-ar plece. Eu stiu ca daca la Petru esti bun ai note cat de cat mari te tine la scoala adica iti mai pune un 10 chestii de astea nu se prea face scoala dar la Stefan daca esti de 10 iti pune 8 sau 9. Ca cica 10 ii nota profesorului. Depinde Mai intereseaza-te. Amandoua sunt foarte bune. Eu asa am auzit, dar NU GARANTEZ.