| hjjd a întrebat:

o sa trec direct la subiect.nu inteleg cum se saruta cu limba adica ce trebuie sa faci cu limba in gura partenerului? cel mai explicit si detaliat rasp primeste funda.restul votbig grin

4 răspunsuri:
| Gagikaru a răspuns:

Nu stiu nici eu nici nu am incercat

| MyssLV a răspuns:

laughingai putea sa il lingi pe buze sau cand el iti baga limba in gura sa i`o bagi si u lui in acelasi timp si sa se intalneasca sau sa i`o impingi usorbatting eyelashes e cell maii frumoss lucruu big grin

| TheYonutz19 a răspuns:

Sa o lingi cu limbawinking

| TheYonutz19 a răspuns:

Da frate ...nu ai auzit de sarutul frantuzesc? ii bagi limba in gura si te joci cu limba in gura ei... jucati pung pongwinking ii bagi limba in gura si te joci cu limba eiwinking