| DenisaŞtefaniia a întrebat:

Bună TPU, oare cum pot să îmi schimb numele la facebook? Menţionez că l-am schimbat de mai multe ori, iar acum nu mai pot să scriu alt nume acolo.;(, mă puteţi ajuta? FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| Lifeisinblackandwhite a răspuns:

Buna! Daca ti-i l-ai schimbat de prea multe ori, nu o sa mai poti.Asa am patit si eu, l-am schimbat de vreo 4 ori, si acum nu mai merge. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| ale1518 a răspuns:

Nu o sa mai mearga :X

Si eu l-am schimbat de cateva ori, apoi am vrut sa-l schimb din nou... dar...

NU mai merge deoarece esti blocata la fel ca mine!
Facebook-ul nu-ti permite schimbarea numelui de fiecare data!