| RebyRbk a întrebat:

Obisnuiesc sa nu-mi sting laptop-ul, il las aprins si noaptea, dar nu stiu de ce nu se mai stinge ecranul, laptop-ul sta aprins, dar ecranul nu se stinge, ce sa fac? Dau funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Face atingere, trebuie sa il desfaci si sa vezi ce fir se atinge, sau daca nu ai cunostinte, du-te cu el la un service nu iti consuma mai mult de 50 de lei.(si iti face si curat in el, atentie sa fie serios service-ul, sa nu te curete de piese) Cheers.