| nebunik4663 a întrebat:

Buna TPU.Pe 10 iunie am banchetul de clasa a VIII-a. Ce credeti s-ar potrivi aceste sandale https://www.miniprix.ro/produs/28335/sandale-dama-incalt aminte/ cu rochita asta http://www.trendybride.ro/images/Uploaded/rochie%20albas tra.jpg? Astept cat mai multe raspunsuri. Dau funda :D

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Da merge bine! Combini o culoare metalizata cu una mata si vine chiar bine, plus ca sezonul asta se poarta albastrul electric in combinatie cu accesorii metalice:-p.

Deci da:X

Ceao, si distractie placuta!:*

6 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Ce frumoase sunt.happy
Da, se potrviesc deoarece rochita are un motiv argintiu.
Bafta! >big grin

| LoL a răspuns:

Da desi cred ca ar merge mai bine pe negru dar ebine si asa daca nu gasesti pe negru

| xButterflyxX a răspuns:

Depinde acum si ce porti happy. si cred ca s-ar potrivi, daca ai avea si imbracamintea adecvatabig grin.

| emosoul a răspuns:

Da! Se potrivesc perfect! Si sunt superbe!:X:X:X

| Baky a răspuns:

Nuuuuu! nu se potrivesc...sunt foarte dragute...dar nu se potrivesc!

| iuliii_8417 a răspuns:

. Se Potriveesc. :-x. perfect