| cosmy1993 a întrebat:

Buna TPU.Pentru jucatorii care joaca,, Farmerama"as vrea sa adaug in lista de vecini jucatori...Numele de fermier al meu este wincosmy. funda pentru.toti cei care se ofera sa ma adauge in lista lor de vecini.multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Te-am adaugat eu, jermisorbatting eyelashes

33 răspunsuri:
| KiTTy_8200 a răspuns:

Adaugati si katalynaaa, va rog! Multumesc! big grin

| 20013 a răspuns:

Sall adaugatima si pe mine. numele meu de fermier este 20013 va rog frumos sunt pe nivelul 27

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bebytafrumushika team bagat eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Don_Carlo daca se poate sa ma adaugati si pe mine sunt nou si vreau sa imi fac prieteni. Va multumesc anticipat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna pentru cei care joaca farmerama adaugati ma la prieteni va rog scumpica_cata93

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anamariatabara cine vrea sa fie vecin cu mine.multumescanticipa.kiss kiss...:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adaugatima si pe mine MihaiMsr le multumesc celor ce mau adaugat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punetima si pe mine in lista voastra de prieteni onutza_bombonika1 please
dau funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neamtu_777 sunt lvl 45 si am am loc pentru 11 vecini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Juju-alex bagati-ma si p mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrusca1997 baga-ma am lvl 44

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu vecinii happy va rog happy numele: floripisiii :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti sa ma adaugatsi sh pe mine la vecinibatting eyelashes? nick: bindy15.

| SaRa13 a răspuns:

Andresa mea e lavilavi1999 da las ca te adaug eu! :-)

| ionutsb a răspuns:

Va rog ma adaugati am lv aproape 12 si ma cheama ioansb.
multumesc! va dau un cod bonus "schule" iti da o oaie tandem

| ahito a răspuns (pentru ionutsb):

Vezi ca team pus pe mine ma cheama marian si la farmerama ma cheama ahito si mai am un cont ahito11

| ionutsb a răspuns:

Multumesc celor care m-au adaugat acum mis plin de prieteni
nu mai am loc

| SoPlay a răspuns:

Adugatima si pe mine OxiGeN89 Va rog big grin

| maximadalinutz a răspuns:

Eu joc farmerama am lv 52 aproape 53 si vreau sa vand contul pentru cine e interesat id-ul meu este madalinionntzx in farmerama ma numesc mada251198

| flavyus a răspuns:

Te-am adaugat... flavius1709

| Rosca_Vlad_1997 a răspuns (pentru flavyus):

Adauga vladrsc pls

| maryaa_6144 a răspuns:

Vreau si eu prietenii mary_2010_cool93 numele meu pentru joc va pup

| maryaa_6144 a răspuns:

Mary_2010_cool93 adauga`maaa

| MihaiMesaros a răspuns:

Va rog Punetima si pe mine in lista de prieteni numele este MihaiMsr si va multumesc celor ce au facut-o

| colyjulie a răspuns:

Adaugati si colyjulie va rog :*

| andreit1000 a răspuns:

Am si eu nevoie de prieteni la farmerama numele meu este andrei_t1000 multumesc celor care ma vor adauga

| VaLeRyA94 a răspuns:

Adaugati VaLeRyA25

| VaLeRyA94 a răspuns:

Adaugati VaLeRyA25

| Ely_7923 a răspuns:

Bunahappy.eu sunt elyyyyy.

| mynamyna89 a răspuns:

Buna, daca vreti ma puteti adauga si pe mine mynamyna89, mersi.

| ancutza_5247 a răspuns:

Buna joc si eu farmerama am lvl 13 am numele ank.girl adaugati-ma si pe mine la prieteni am multa nevoie de prieteni