| Zarul a întrebat:

Peste 2 saptamani e ziua prietenei mele. Avem 5 luni de relatiea iar ea face 17 ani. Nu stiu ce cadou sa ii cumpar, pe langa buchetul de flori. M-am gandit la un lantisor si o bratara de argint poate si intiala numelui meu. Chiar nu stiu. Astept sfaturile voastre! Multumesc frumos!

8 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Ursulet

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca iti da mana de ce nu. N-ai vazut la TV ca altii le ofera masini si vile laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Neuronul a răspuns:

Oferă-i un cadou care să o reprezinte şi să-i fie util.
Un tricou cu trupa ei preferată sau un mesaj amuzant.
Parfum
O poşetă
O pereche de pantofi, dacă te pricepi să-i găseşti un model pe gustul ei big grin etc.

| BizSinir a răspuns:

Iai o ceocolata milka sau cei place ei si un ursutet maree cat ea sau in loc de ursulet poti opta pentru ceva mai original cum ar fi o pernuta pe care sa fie o poza cu voi doi happy

| Iuliana_Delia_1991_Cqs3 a răspuns:

Intreab-o pe ea ce-i place sau intreab-o pe prietena ei cea mai buna asa sti ca n-o sa dai gres.

| user924849874 a răspuns:

O felicitare sau un ursulet cu love