| Anelisa29 a întrebat:

Peste 4 zile fac 13 ani. Parintii ma intreaba ce vreau cadou, iar eu nu stiu ce sa le cer... Sper ca puteti sa imi dati cateva idei de cadouri.

6 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Ce anume îți place să faci? Ai un hobbi?

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le sa te trimita intr-o excursie sau tabara, daca isi pot permite

| Fatamuntilor a răspuns:

E aiurea sa intrebi niste straini ce sa iti doresti.
Nu iti stim gusturile, nu stim ce buget au parinti tai.
Poate fi un joc nou pe PC, dar asta te-ar tine in casa
Role bicicteta
Sunt la moda jucarile kendama

Sau pur si simplu sa puna banutii deoparte sa iti plateasca o excursie.

| peperonies a răspuns:

Deci tu nu stii ce vrei dar vrei sa stiu eu ce vrei tu?

| Yasmin875 a răspuns:

Faci 13 ani și nu îți dorești nimic?laughingRar mai vezi copii din ăștia.Imi place că nu ai fițe ca alții.laughing. Spune-i mamei tale sa îți ia ceva de îmbrăcat, un ceas, un parfum, un telefon nou, un câine.Dar e mai bine să îți facă o surpriză.Sa nu știi ce vei primii.

| Turbo223 a răspuns:

Daca nu ai habar ce vrei ai putea sa-i spui mamei tale ca vrei sa iti faca o surpriza.Ea se va stradui sa cumpere ceva frumos si pe placul tau happy