| Mikka09 a întrebat:

Buna TPU peste doua saptamani este ziua mamei mele, ea implinind 37 de ani. iar eu impreuna cu sora mea vrem sa-i facem o surpriza... o petrecere...sau nu stiu. vreau si eu idei si sa detaliati raspunsurile sa-mi spuneti cum sa faclove struck mersi///cel mai bun funda:* restul vot

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Chiar daca i faceti o petrecere, pe langa asta luati un buchet imens de trandafiri rosii[37 la numar]stiu ca costa un pic mai mult dar o va incanta mai mult ca petrecerea