| Mihaela111 a întrebat:

Buna TPU... poate cineva sa imi spuna cu ce program a fost editata poza asta? http://anime.desktopnexus.com/wallpaper/19020/
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Trolliţă a răspuns:

E foarte usor cu ce. Cu PhotoScape. Usor si simplu, faci poza neagra si cu minunatul si magicul PhotoShop decupezi imaginile. E mai complicat, dar face treaba buna.

dar cu pizap e mult mai simplu xD

8 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Photoscape

| Choco a răspuns:

Ar putea fi cu Photoshop

| Madda a răspuns:

Heii^^
@Mihaela observi ca este data cu negru? Uita-te la par? Este dat cu negru, la in poza ta dar tu ai dat cu roz.:)
Pai daca intrii pe www.pizap.com si gasesti acolo sa decupezi pe cineva sau ceva din poza si pui in alta poza. :) Sau simplu poti cu photoshop, doar ca PS nu stiu unde-l gastesti:)
Take caree:*

| KarmaChameleon a răspuns:

Photoshop

| Mihaela111 explică:

Multumesc pentru ajutor :*

| MoatZa a răspuns:

Photoscape sau photoshophappy

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Photoshop
ia-l de aici\.
fisierulmeu.ro

| kassak a răspuns:

Photoshop