| moustachelover a întrebat:

poate vi se pare ciudata intrebarea dar e bine sa plangi mult? Eu de fire sunt extrem de sensibila si plang din orice. nu ma pot abtine si mi-e frica sa nu lase urme mai tarziu. Intelegeti voi cred happy Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nimic in exces nu este sanatos, mai bine ai rade (este dovedit ca rasul este sanatos).
In schimb este adevarat ca sunt situatii cand un plans bun te ajuta, te elibereaza si te descarci, dar nu la orice.winking

| sophieLY a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa zici cu: "din orice". Nu cred ca e ceva ce sa lase urme pe viitor, e bine sa te descarci, pentru ca dupa un plans bun, apar si zambetele. De acum, cand iti vine sa plangi pentru orice tampenie, uita-te si tu la niste clipuri haioase, ca uiti de toate.
Daca vrei trimite-mi id tau in privat ca iti dau eu niste linkuri, am de unde laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu sunt tot cam asa, sunt mai sensibil de felul meuhappy dar in ultimele zile ma simt chiar bine, incerc sa gandesc pozitiv sa nu mai imi fac griji ca daca se va intampla aia sau mai stiu eu ce. Incearca si tu sa fii optimist/optimista, sa ganbdesti pozitiv sa gasesti ceva care te face sa te simti bine si cand te simti rau sa faci acel lucru astfel incat sa te descarci si sa te calmezi.

| Voidwithin a răspuns:

Nu e sanatos psihic sa suferi si sa plangi atat, e posibil sa ai probleme pe viitor.