| anonim_4396 a întrebat:

problema mea e ca imi place un coleg de clasa si nu stiu daca si el ma place... el imi zambeste, vorbeste cu mine pe mess si imi zice chestii dragute, glumeste cu mine si imi spune multe lucruri iar cu celelalte fete nu vb atat de mult dar la scoala se cam uita la o colega. Deci ma place sau nu?

2 răspunsuri:
| camionagiull a răspuns:

Intreba-l si tu cand stati de o barfa pe mess si iti faci curaji si il intrebi daca zice nu asta e mai is alti baieti!

| silviu4889 a răspuns:

Daca iti place asa mult atunci intreaba-l