| TraficantaDeFunde a întrebat:

Buna TPU recent am renuntat la lift si am inceput sa merg pe scari ca sa mai fac sport. In fiecare zi urc cam 14 etaje. Cine mai practica acest sport imi poate spune daca foloseste la ceva, merita sa depun acest efort? Ps. nu imi plac picioarele mele m-am gandit ca ajuta cu ceva laughing

Răspuns Câştigător
| Nostradamus1992 a răspuns:

Hmm happy eu am facut balet si stiu ca la sala ne punea sa urcam multe scari(alergam mai degraba) sincer... iti face carnea mai tare si iti tonifica picioarele ...plus ca o sa ai si muschi! iar daca esti fata, vara, in pantaloni scurti cu cizme de vara pana la genunchi se vad bestiallll! funda?

2 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Ajuta si inca foarte mult. Bafta.

| DudyyGreen a răspuns:

Sincer niste jogging ajuta mai mult dar merge.