| Zamb3tFals a întrebat:

Sa incep cu inceputul. Am un prieten cu care sunt impreuna de 7 luni.Neam despartit odata si el s`a combinat cu cea mai buna priatena a mea[ care mi-am dat seama ca`i o panarama] normal ca nu a stat mult cu ea si s`a intors la mine.Acuma tipa are alt prieten si cred ca inca tine la a meu. A`s vrea si eu niste statusuri sau ceva ca sa-i arat ca el pe mine ma iubeste si ca ne este foarte bine asa [ si ca ea nu a contat deloc] sine iubim mult love struck
P. S. daca o fac si geloasa cu atat mai bine :X
Multumesc big hug love struck :*

Răspuns Câştigător
| deea_4470 a răspuns:

Buna kiss
Pai uite ca iti dau eu cateva kiss

Sunt asa cum sunt Cum nimeni n`ar vrea sa fie Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!
Poate nu arat asa de bine ca ea Poate nu stiu sa fac ce face easmugce stiu eu sa fac stii doar tu Ce stie ea stie tot orasu, laughing
Draga mea, nu ma privii cu ura...te-a iubit dar...Eu sunt mai bunawinking

Tarfo,ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri laughing
Daca tu spui ca inca te iubeste,de ce oare acum e cu mine? Daca spui ca inca se gandeste la tine,oare de ce e cu mine? "Scumpa" stiu ca mai vrei dar ce a a fost nu va mai fi,pentru ca acum are fetita lui!
Stii bine ca nu ai contat,daca a fost,a fost,dar de ce crezi ca durat asa putin?:-J
Baiii, opreste-te! Taci dracul` din gura ca el e cu mine!:X
Si stii ca ma iubeste, dar te faci ca nu'ti pasa!
Scumpa meh` stii bine ca e a fost cu voi 2 a fost o joaca. Taci si zi mersi ca macar a fost!winking
Si stiu ca el ma iubeste...happy:*
•Totusi ma admira pentru ca Sunt copil si am o lume de Vis si Singura mea atingere il duCe'n paRadis; x •
Sts-urile astea nu se refera chiar la asta,dar nu am gasit cea mai bun,dar de exemplu ai putea sa pui un status care o va face sigur sa fie geloasa:
"Te iubesc."
sau
"Si stie ca eu sunt fetita lui,,Ubitu` cand intrii buzz kiss"
Sunt sigura ca o sa fie ff geloasawinking.Asa faceam si eu cu o panarama (cum spui tu), ea punea un status si eu il comentam, apoi se simtea si il stergea laughing). Decii multt succes kiss

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna`!
Pai intra pe site-ul asta www.sweety-things.weebly.ro si gasesti cate vrei.
Parerea mea este ca prietenul tau daca tinea mult la tine, nu si-ar fi facut asa repede o prietena, mai ales prietena ta cea buna.
Si ignor`o pe prietena aia, ca e o proasta.
Adevarul e ca atunci cand e vorba de baieti, fetele uita de prietenele lor cele bune, trec peste ele.
Succes in drag0ste :x

| Alecsutzaa a răspuns:

Ce CreSy ma ca ma faci gelOaSa cu naSpeta ta? Nu frayeRe numy pasa de ea. ca oRkm Stiu ca Sunt la inima ta.aSa ca laSa vrajeala! te pwpa amika ta ca Sa vaDa Cwrva ta ca tot eu Sunt viata ta; x

Caa e Golann? Stiu ftaa meaa Preaa binee Chiarrr! Insaa GolanuLl AceStaaa Maaa iubesteee doarr pee MINE! Tee iubesCc vtsmm! love struck

OriCare EA din viata ta Nu va purTa amprenTa mea!

Orice s`ar intampla. el p mine ma iubeste. Eo sunt printsesaa lui. Si fara mine. nebunejtee!love struck

Cee e al meu pus de`o parte...Sa va fie clar la toate! Greu de cucerit.Simplu de iubit!

• IuB3sHt3-o nu-Mi paSaa... PasTr3azOo de tot, iar p3 mNee cand ma priv3stii sa te liNgii p3 bot blushing

Una una numai una este sefa ta nebuna...Unu unu numai unu este printzu meu nebuunuu.

Zambeste si treci mai departe...Gandeste.te ca nu a avut nimic aparte!

Ne iubim, Sti? Si asta`conteaza! Hai pa! nu te baga, nu te intereseaza!

Raspunde-mi la intrebare si tine capu sus chiar daca doare : Cand m-ai inselat, atunci ma mai iubeai oare?!

Nu te supara baiatu meu nu-i nimic de capul taw.Nu vezi cat ai decazut. …M’ai lasat p mine pentru ea.N’am sa te iert in viata mea.winking

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on