| amateon a întrebat:

Salut, vreau si eu niste melodii de relaxare in care sa fie doar negativ sa zicem si cateva melodii de brekdance big grin.(cele mai bune primesc funda tongue)

2 răspunsuri:
| buhuhu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Os2rHVsbn6E (eu o ador pe asta:x)
http://www.youtube.com/watch?v=1FAvWYv613I(nu e negativ...e la pian si e si veche:)), dar e superba)
tu ai vrut de relaxare eu ti-am recomandat mai mult de plans:)) incearca sa asculti melodii la pian, te relaxeaza al dracu de fain

| amateon explică:

Iti multumesc frumos pentru ajutor dar nu prea ma caracterizeaza big grin.