| Monstrul a întrebat:

Buna TPU
Sambata urmeaza ca eu si prietena mea sa implinim 10 luni de relatie. Pana cum i-am facut cadouri relativ scumpe(parfumuri, bijuterii)dar acum vreau ceva simplu si simbolic, in jur de 50 de lei. ceva idei?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand eu zic ca e cazul sa renuntati la sarbatorit fiecare luna de relatie. a contant prima si atat.

pe subiect ia si tu o rama cu o poza cu voi doi

| DarkOrbitMoon a răspuns:

O carte si un inel, cel putin eu asta am primit, desigur, mi-a placut.
http://www.elefant.ro/......84028.html

| onix33 a răspuns:

Scrie-i o scrisoare in care sa ii povestesti despre relatia voastra...

| HelloWorld00 a răspuns:

Ai putea sa-i cosi o inima de plus cu numele vostru si specificand "impreuna de 10 luni minunate", sau ceva de genu'.
SUCCES!