| DyDy7432 a întrebat:

TPU! Saptamana viitoare plec doua zile la mare in Neptun! Dorm doar o noapte la hotel! Ce ar trebui sa imi iau? O lista, ceva? Funda! :*

Răspuns Câştigător
| SweetAsCandy a răspuns:

-costum de baie
-lenjerie
-cateva haine de schimb (+ ceva de iesit)
-perie de par/ periuta de dinti/ gel de dus/ sampon/ ceva machiaj
-prosoape
-crema (lotiune) de soare
-aparatul de fotografiat sau chiar telefonul daca face poze clare. (la aparat sa nu uiti de baterii si cardwinking
- ceva la pachet pana ajungeti

si cam atatthinking oricum. sa va distrati!smug

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strictul necesar.laughing
costumul de baie
petiuta de dinti
prosoape
etc etc.laughing

| dudda a răspuns:

Pai...
1.Costumul de baie
2.prosop
3.rochia de plaja
4. aparatul de fotografiat
5.Gel de dus, prieuta de dinti etc.
6.Papucii de plaja
7.Rochia de seara impreuna cu sandale sau pantofi cu toc depinde de ce ai
8.Bani
9.Pijama( chiar daca stai o noapte)
10.Ce mai crezi ca iti trebuie dar eu zic ca, cam asta iti trebuie
funda?:Sbig grin