| AnnonnyMa a întrebat:

Se apropie Halloween.ul si as vrea sa fac ceva amuzant cu prietenele, sa ne distram putin ca de Halloween.
Cateva idei?
Funda:*

2 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

O petrecere in pijamale, cu multe povesti stranii gen mary bloody, si multe fursecuri si suc

| Fata026 a răspuns:

Salut!
Poti sa decupesi din carton niste masti haioase pe care sa le legati cu elastic si sa va faceti poze de grup. Puteti sa iesiti cu mastile pe strada seara si sa va filmati sau chiar ziua sa mergeti si sa cumparati foarte multe dulciuri sa va puneti banii impreuna! Mergeti acasa si lipiti pe boamboane tot felul de biletele pe care scrieti " caine ", " pisica " etc. iar daca cineva extrage o bomboana cu biletelul " pisica " inseamna ca trebuie sa imite o pisica si sa manance bomboana in acelasi timp. laughing Sper ca ti-am dat idei. Succes!