| LigiaMaria1996 a întrebat:

Se apropie Sf Nicolaie in acelasi timp si ziua prietenului meu, nu ma descurc sa ii iau un cadou nici nu imi spune ce si-ar dori, voi ce cadou credeti ca ar fi ideal? Astept raspuns va pup:*, cel mai bun raspuns are o fundita mare mare de la >minebig grin

1 răspuns:
| AnonimulxD112 a răspuns:

Buna. Potii sa ii iei multe. cum ar fi Un set de ala (parfum,deodorant,.),O cutie de cioco,Banii,dar mai preferabil raman la ideea cu setu ala pentru barbatii( cu parfum, deodorant, si nu stiu ce mai estelaughing)