| cristinuta01 a întrebat:

seara mi se face mai mereu foame si de ceva timp mananc salate de legume sau fructe. acestea nu ingrasa nu-i asa? nu sunt grasa dar nici nu vreau. am 52kg si 1, 70 happy

5 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Nu. Pe deasupra salata slabeste daca mananci in fiecare zi o portie happy

| NarcyNarcisa a răspuns:

Salatele sunt sanatoase. Poti manca seara linistita.Doar mancarurile pline de grasimi ingrasa.

| Iuli_9028 a răspuns:

Nu, nu ingrasa... dar eu cred ca esti anorexica :O cum sa ai 52 kg la 1.70?:O:O la 1 metru 70 ai nevoie de 60 kg

| ralyca99 a răspuns:

Nu trebuie sa mananci seara fructe ca ingrasa, cea mai tarzie ora pentru fructe este18:00 iar tu trebuie sa mananci 5 mese pe zi doua dintre ele fiind fructe iar daca iti este foame peste ora19:00 poti sa bei apa si nu o sa-ti mai fie foame.

| NoName_5754 a răspuns:

Nu,dar incearca totusi sa mananci cu 1 ora 2 inainte sa te culci pentru ca apoi poti sa faci gastrita, din cate stiam eu.happySi pentru Iuli nu cred ca e anorexica pentru ca si eu am 1.71 si 53Kg si chiar nu pot sa zic ca sunt anorrexica, dar nici grasa.Nu mai judeca asa la prima vedere, depinde mult si de greutatea oaselor si de cata apa retii in corp etc.Eu cunosc fete mult mai slabe ca mine, dar care aveau tot aceeasi greutatehappy