| RodiiiiiiiiRodiii a întrebat:

Sper sa-mi raspundeti la intrebare! Am unghiile medii, nici mici dar nici mari de tot.Mi s-au rupt doua putin dar sunt urate asa.Eu zic sa le tau mai mici.Dar,maine merg la un majorat.Ce ma fac rolling on the floor))? Mi le tau patrate (Asa-mi plac), mai mici si apoi imi pun unnghii false? Imi dati ceva sugestii? Sau cu tips? Dau funda happy

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, poti sa vi la mine si ti le fac eu cu tips si gel, sau acryl. Indiferent ce vrei sa faci, pretul este de doar 30 de lei. Altfel, iti poti face o forma acasa daca nu ai timp sa mergi sa ti le faci, si ideal ar fi sa iti alegi culoarea unghiilor in functie de ce vei purta. Ai nevoie sa faci si un tratament daca ti se rup unghiile. Have fun!winking

| dana12848 a răspuns:

Taitile mici si datile cu oja rosie sau neagra...