| anonim_4396 a întrebat:

Spuneți-mi cum să-mi aranjez părul când merg la școală.Deja m-am săturat să-l las liber sau să-l prind în coadă. Vă rog dați-mi niște ideei.
Am părul puțin mai lung decât umeri, ondulat / creț și bretonul într-o parte.
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| FataFaraSentimente a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu luna trecuta, si tot am avut parul ca si tine, pai pe youtube.com gasesti mii de solutii, eu am gasit recent clipurile unei fete care are foarte multe idei: http://www. youtube.com/watch? v=oENmvnH1ii0&list=UUJqcphJAnsD5YDXcRFzTsOw&index=29&feature=plcp, asta e unul din clipurile ei, dar mai multe poti gasi pe canalul ei de youtube, sper ca te-am ajutat, fundita?

3 răspunsuri:
| IngeraşVerde a răspuns:

Buna!
Poti sa-ti prinzi un coc, ai grija ca rita sa nu se vada adica o poti acoperi cu parul, invarti o suvita in jurul ei.
Poti sa-ti prinzi un coc un pic ciufulit.
Poti sa-ti faci parul cu ondulatorul / bigudiuri cateva suvite, sa ti-l lasi liber si sa prinzi o clama mare!
Poti sa-l prinzi cu un cleste.
Poti sa-l prinzi intr-o parte si sa-l ciufulesti un pic dupa putin, putin fixativ!
Poti sa-ti impetesti o codita si dupa sa o prinzi cu un cleste!
Lasa-l liber si impeteste-ti cateva codite subtiri si dupa le legi la spate.
Ia o suvita de par din dreapta, una din stanga si leagale la mijloc.
Sau poti cauta pe internet cum sa-ti faci o fundita din par dar asta nu cred ca este de scoala.mai mult de PARTY.
Dar restul sunt sigura ca-ti vor prinde bine si. sunt niste ideei mai bune decat sa te tunzi cheala!

| Robbi20ar a răspuns:

Stii...poti sa faci o incercarebatting eyelashes poti sa ti-l indrepti cu placa. iar bretonul sa til prinzi cu o fundita asortata.love struckacum depinde si ce stil ai tu.:-)