| Mia010 a întrebat:

Buna TPU... Spuneti-mi ce sa faccrying. Azi m-am certat cu un baiat la cre tin foarte mult. Am fost impreuna cu el dar eu am pus.; El s-a suparat foarte tare. Si mai e un lucru.Acum el nu mai vrea sa vorbesca cu mine deoarece a auzit de la cineva ca eu as fi zis ca il am pe el la degetul mic.Nu e adevarat. Ce sa fac? Eu vreau sa ramanem prieteni dar el nici nu mai vrea sa auda de numele meu.Ba mai mult in jurul meu e plin de oamneni barfitori. M-am saturat sa nu ma inteleg bine cu nimeni desi eu nu le-am facut nimic. Ce au toti cu mine? Raspunsuri...va rog.Cat mai multe.

Răspuns Câştigător
| Delire a răspuns:

Nu trebuie sa le faci ceva, pentru a iti face rau! si lasa*l pe X tau prieten o vreme sa se calmeze, ptk acum nu o sa rezolvi nimic, si dupa o sa reiei discutia cu el! si daca ramane la aceeasi parere, at inseamna ca are mai multa incredere in gura lumii decat in tine

4 răspunsuri:
| SerbanElyan a răspuns:

Pai... cam complicat! Eu nu cret ca te plac din doua motive:1. esti tu asa o scorpie ca nimanui nu-i place de tinelaughing 2.Esti prea buna la ceva incat toti sunt invidiosi pe tine. Daca as fin il locul tau... Ei bine eu m-as duce la ea si m-as aseza in genunchi(in caz ca restul nu merge) i-as cere scuze pentru cntecedente si i-as explica cum s-a intamplat(in lacrimi er fi cu un efect dramatic numai bune - nuneaparat). ASTA AS FACE EU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fi suparata, pc si eu am patit l fel, insa si mai rau, p langa mine mai avea vreo 2-3 prietene, asa, ca nu mai fi asa, sper sa-i treaca, si sa-si dea seama ca tu il iubesti. NU te lua dupa gura altora. bine sa ai grija cu cine vb de acum in colo ca lumea e mare, si iti mai spun ceva "in viata numai egoistii reusesc"sa nu uiti asta. pwwpicikiss

Răspuns utilizator avertizat
| larisa_4310 a răspuns:

Pai daca ti asa de mult la el. si vrei sa se intoark la tine. trimetei un mesaj cu ceea ce simti pentru el. asa am facut si eu. si acum mai am putin si ma impac cu baiatul de care imi place! dar la mine e altceva pentru ca eu m`am certat cu multi pentru el. i-am sp cuvintele astea si cred ca acum vrea sa se impace cu mine,. stiu ca m`am umilit spunandu-i daca vrea sa se impace cu mine dar nu am ce sa fac pentru ca il :X:X,. bafta!>big grin