| gabrilion a întrebat:

stie cineva cum se numea filmul acesta? Era o familie de japonezi sau chinezi, adica doar tatal si fiul, si erau foarte saraci. Tatal lucra pe santier. Copilu cand mergea la scoala, toata lumea eera bogata, se imbraca frumos, el avea haine rupte. Intr-o zi, copilul intra in dulap si se vede ca si cum ar pluti in univers, si ii arata niste scheme, apoi apare un extraterestru dragut, ca un catelus la el in casa. Apoi, tatal sau are un accident la munca, si moare si extraterestrul il invie. Puteti va rog sa imi zicieti cum se numeste, ca l-am vazut acum un an la televizor si mi-a placut.

1 răspuns:
| CookiesRevolution a răspuns:

Sincer, habar n-am. Cauta pe Google, sau pe anumite site-uri. Daca ai stii din ce an este filmul, te-ar ajuta sa-l gasesti.
Sper ca ti-am fost de folos. Succes in cautare! happy