| danielutsaa a întrebat:

stie cineva cum se numeste aceea aplicatie cu veverita care imita sunete adica reproduce ceea ce spune o persoana dar cu alta voce?

1 răspuns:
| Dreamer002 a răspuns:

Veverita? thinking hmmm posibil sa fie si cu veverita dar cea mai celebra e pisica Tom aplicatia se numeste "Tom talking" cu veverita e posibil sa se numeasca "squirrel talking" nu am vazut pana acum cu veverita dar incearca asa cum am spus mai sus. Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda? :*