| chichiale a întrebat:

Stie cineva daca facem scoala si vineri? eu am auzit la TV ca nu facem. Dar la scoala nu ne-a spus nimic. Voi stiti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
Pe 2 decembrie este zi de scoala. Unele scoli nu fac pe 30 ( maine ) altele pe 2 ( vineri ), in cazul in care scl nu va anuntat cu nimic de zilele astea inseamna ca se fac orehappy

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Nu facem. Profii au ceva cerc pedagogic sau ceva de genu şi... zi liberă! happy

| vali1985 a răspuns:

Doar pe 1 decembrie nu facem! Vineri ne ducem la scoala! Funda te rog!

| Diєиυтzα a răspuns:

Am auzit ca unele scoli din Bucuresti nu fac ( chiar azi am aflat ) dar in rest, ziua de 2 Decembrie este o zi de scoala. Pe 1 Decembrie obligatoriu suntem liberi, in rest, scoala X_x.