| Mădiiiiie a întrebat:

Stie cineva o tableta nu prea scumpa si sa fie destul de buna? Nu neaparat pentru jocuri. Are cineva Allview? Sau Eboda? Imi puteti spune va rog cum vi se par sau daca stiti alte firme mai bune (in afara de Samsung). Ofer funda! happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Recomand -> Tableta 7 inch - 599 Lei http://www.emag.ro/......ENP2NBBBM/

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te sfatuiesc sa-ti cumperi un laptop, mai bine. Am vorbit cu cineva de la reparatii si puneau ca e dezastru cu tabletele. Sunt cu tona la reparat si nu prea se pot repara.