| MadamSpanacus a întrebat:

Stie cineva unde gasesc creepers in Iasi? Adica un magazin in oras..nu online..nu prea am experienta cu comanda online. Si sa fie sub 200 lei. Oare papucii creepers sunt buni si pentru skateboard?

Răspuns Câştigător
| RockRox a răspuns:

Hei happy Pai din cate stiu eu in Romania nu o sa gasesti magazine unde sa aiba creepers (eu locuiesc in Paris si nu am gasit magazine cu creeperz, am achizitionat de pe internet) si daca prin absurd gasesti cel mai mic pret o sa fie de 400 lei. Daca doresti o sa-ti dau un site unde poti sa platesti lejer pe o pereche maxim 100 lei + livrare gratuita (daca ai probleme cu modul in care comanzi te pot ajuta eu). Hmm, si cat despre skateboard... cred ca depinde de persoana, dar in general nu ti-as recomanda sa te urci pe un skateboard cu o pereche de creepers.