| Nana13HopeAndSucces a întrebat:

Stiti colectia aia de papusi de portelan de la Deoagostini? S-a terminat sau inca mai continua? Si, daca nu am decat una dintre papusi, exista vreo sansa sa fac rost de restul papusilor, sa le comand de pe net sau sa le comand de la ei? multumesc.
Funda.

2 răspunsuri:
| lovelygirl1 a răspuns:

Pai eu cred ca poti pursisimplu sa te duci la vreun chisc si sa intrebi.Eu am mai vazut prin chiscuri papusi de acelea

| Mosu00 a răspuns:

Ziua buna Funda!
Am gasit "postul" tau referitor la Colectia Papusi de Portelan de la DeAgostini! Nu stiu daca mai este de actualitate, dar poti gasi numere din aceasta Colectie pe www.magazinulcolectionarului.ro. Si multe, multe altele!
O zi excelenta iti doresc si toate gandurile bune!