| naty696 a întrebat:

stiti cumva cum se pot face pozele gen :https://www.facebook.com/....../photo.php se editeaza in ceva program?

2 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Photoscape happy

| Wøodenpints a răspuns:

Se ia o duduie cu superputeri, de preferat care trage cu lasere din ochi. Probabil ăsta e motivul pentru care poartă ochelari de soare în casă și-și face singură poză, că nu s-ar apropia nimeni de ea la ce superputere are.
Se bagă poza în photoshop și-i bagi efectul de oglindă, să pară că duduia se și multiplică. Are dublesuperputeri.

Dacă nu trage cu lasere din ochi înseamnă că-i doar o pițipoancă amărâtă.