| Alexandra2496 a întrebat:

Stiti cumva vreun forum RPG, real sau anime, nu conteaza, dar care sa fie activ?
Eu am cautat foarte mult, insa nu reusesc sa gasesc niciunul care sa fie inca activ.
Ma pasioneaza foarte mult acest gen de forumuri si as fi recunoscatoare daca mi-ati spune vreunul.

2 răspunsuri:
| AncientEmperor a răspuns:

Nu o sa gasesti, cel putin nu acum. In strainatate ai putea incerca, fiindca sunt o gramada, curpinzand o gama variata de teme, incepand de la tipicul real-world pana la alte zeci mult mai complexe si suprinzatoare. Presupunand ca doresti sa discuti cu persoanele de aceeasi nationalitate cu tine, preferi totusi RPG-urile romanesti inexistente. Asadar, daca nu exista, cream.

In cazul in care doresti sa discuti mai multe lucruri cu mine pe tema asta, ma poti contacta la ID-ul de Y! M supersaiyanjinz